Ankieta do pracy dyplomowej na temat telematyki w ubezpieczeniach komunikacyjnych

ODPOWIEDZ
drdanko
Posty: 0
Rejestracja: 2016-01-24, 21:40
Imię: Mateusz
VOLVO: brak
Silnik: 0
Rok: 0
Przebieg: 0
Status: Offline

Ankieta do pracy dyplomowej na temat telematyki w ubezpieczeniach komunikacyjnych

Post autor: drdanko » 2016-01-24, 21:57

Cześć,
niestety nie jestem właścicielem Volvo (na tę chwilę w ogóle nie jestem właścicielem samochodu), mam jednak nadzieję, że znajdą się forumowicze, którzy pomogą. Piszę pracę dyplomową na temat zastosowania telematyki w ubezpieczeniach komunikacyjnych (polega to na montowaniu urządzeń, które analizują styl jazdy kierowcy i dane przesyłają do ubezpieczyciela) i w ramach pracy prowadzę badania w formie ankiety. Niestety zebranie odpowiedniej ilości ankiet okazuje się niełatwe, dlatego proszę o wypełnienie ankiety, zajmie ona około 5 min, nie jest ważne czy spotkaliście się już z tematem telematyki w ubezpieczeniach, czy nie.
Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/16bP5rz ... o/viewform

Awatar użytkownika
Aleksiasty
+
+
Posty: 4995
Rejestracja: 2007-01-07, 20:36
Imię: Alek
VOLVO: 855 /855 Turbolot/ S80T6
Silnik: 2,5 20V /2,3T3 /2,8T6
KW/KM/NM: sporo
Rok: 1996
Był na spocie: 55
Średnie spalanie: 15 LPG
Przebieg: 480
Lokalizacja: Wawa
Status: Offline

Re: Ankieta do pracy dyplomowej na temat telematyki w ubezpieczeniach komunikacyjnych

Post autor: Aleksiasty » 2016-01-28, 00:51

Ty mnie obraziłeś szafując zupełnie niezrozumiałym pojęciem "kongestii" to ja Ci wysłałem formularz wypełniony całkiem losowo czyli w oderwaniu od moich przekonań i obserwacji.
I po co Ci taka "mundrość"?

Dla mnie ta ankieta nadaje się tylko do kosza, i chyba już wiem skąd mamy tylu mądrali od (dez)organizacji ruchu i ustalania zasad ubezpieczenia.

Chalski
VIP
VIP
Posty: 7624
Rejestracja: 2009-02-15, 23:05
Imię: Kamil
VOLVO: V70 + LPG OMEGAS / V40
Silnik: 2,4 T (B5254T)/2,0 T4+
KW/KM/NM: seria;) / 235KM
Rok: 1998
Był na spocie: 5
Średnie spalanie: 15 l(LPG)/ 12l (LPG)
Przebieg: 400
Lokalizacja: Otwock
Status: Offline
Kontakt:

Re: Ankieta do pracy dyplomowej na temat telematyki w ubezpieczeniach komunikacyjnych

Post autor: Chalski » 2016-01-29, 08:56

Też wypełniłem, wg mnie sam pomysł inwigilacji na poziomie monitoringu kiedy skąd dokąd z jaką prędkością itd się przemieszczam jest naruszeniem podstawowych praw bo nie trzeba by było żadnego dozoru policyjnego - wystarczy ubezpieczony w ten sposób samochód, do tego jeszcze telefon i jesteśmy jak na widelcu.
IMO ubezpieczenie OC motoryzacyjne powinno być stawką zryczałtowaną, zwyżki jesli ktoś nie potrafi jeździć i powoduje stłuczki / wypadki.
Diagnostyka i naprawa VOLVO i innych marek.
Montaż i serwis instalacji LPG.
Kontakt na PW lub tel. 503904898

Awatar użytkownika
excamaro
VO
VO
Posty: 232
Rejestracja: 2013-10-11, 14:10
Imię: Antek
VOLVO: S40
Silnik: 2,4
Rok: 2004
Był na spocie: 1
Średnie spalanie: ile wleje :)
Przebieg: 1000000
Lokalizacja: Lublin
Status: Offline

Re: Ankieta do pracy dyplomowej na temat telematyki w ubezpieczeniach komunikacyjnych

Post autor: excamaro » 2016-02-11, 08:37

Zgadzam się z przedmówcami. Osoby poniżej 30 roku życia, bez posiadania prawa jazdy i prywatnego samochodu i bez przejechanych w życiu min 100-200 tysięcy km nie powinny mieć żadnego prawa wypowiadania się na temat organizacji ruchu i ustalania zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym!
A skutki utrudnień w ruchu i komunikacji spowodowane "genialnymi pomysłami" takich właśnie osób powinny być cyklicznie weryfikowane i w przypadku zwiększenia utrudnień karane więzieniem!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety”