[LUBELSKIE] Tokarz - Frezer - Wytaczarz - szuka pracy w Lublinie lub niedalekich okolicach

Dam pracę, szukam pracy...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
excamaro
VO
VO
Posty: 232
Rejestracja: 2013-10-11, 14:10
Imię: Antek
VOLVO: S40
Silnik: 2,4
Rok: 2004
Był na spocie: 1
Średnie spalanie: ile wleje :)
Przebieg: 1000000
Lokalizacja: Lublin
Status: Offline

[LUBELSKIE] Tokarz - Frezer - Wytaczarz - szuka pracy w Lublinie lub niedalekich okolicach

Post autor: excamaro » 2016-03-25, 14:16

Witam!
Oferta nie dotyczy mnie a mojego tatusia, a wracając do tematu przyszedł taki czas że człowiekowi starszemu z czterdziestoletnim doświadczeniem sypie się firma w której pracuje z przyczyn niezależnych od niego...
Poszukuje pracy w Lublinie lub okolicach, obecnie pracuje na stanowisku Mistrz Obróbki Mechanicznej.
Jest to człowiek starej daty i starego wykształcenia - nie to co obecna produkcja pseudo-eugeniuszy po 11 fakultetach co papiru ma mnóstwo a w rzeczywistości nic nie umie i do niczego sie nie nadaje.
Ojciec skończył technikum mechaniczne w Chełmie w roku 78, od tego czasu ciągle pracuje w zawodzie.
Potrafi (choć to zbyt słabe słowo) obsługiwać takie maszyny jak:

- tokarka,
- frezarka,
- wytaczarka,
- honownica etc.

Potrafi na tych urządzeniach stworzyć dosłownie cuda! Gdy byłem na studiach (również technicznych) projektom które wykonywał dla mnie według moich rysunków przy zaliczeniach wykładowcom opadały szczęki do ziemi. Nikt nie wierzył że ktoś może coś takiego zrobić, a jednak sie dało :)
Wiec nie zachwalając specjalnie jest specjalistą w tej dziedzinie,
ogólnie zna obsługę wszystkich maszyn uniwersalnych,
z maszynami programowanymi komputerowo niestety sobie nie radzi nad czym ubolewam, bo nie byłoby nawet tematu...
Jeździ samochodem, ma prawo jazdy kat. B (niestety nie volvo choć chyba go przekonam do tej marki w niedługim czasie)
Z ważnych moim zdaniem spraw jeszcze to że nie pije alkoholu, a jeżeli nawet to wyjątkowo sporadycznie, głównie z racji codziennej jazdy samochodem.
Ta informacja wydaje mi się ważna biorąc pod uwagę większość "fachowców" od kieliszka :P

Jeżeli ktoś chciałby zatrudnić lub byłby zainteresowanym dobrym pracownikiem proszę o pw lub o telefon na 513 072 758
Jeden jedyny warunek to uczciwość, ojciec jest człowiekiem uczciwym i pracuje uczciwie.
Jeśli szukasz kombinacji czy czarnej roboty to nie zawracaj sobie głowy tym ogłoszeniem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia pracy”